Žogi

akmens un koka sētas tvora.lvLai aizsargātu privātmāju no svešām acīm un īstenotu  apkārtējiem grūti pieejamu teritoriju, to var īstenot ar dzīvesvietai un apkārtējai videi atbilstošu sētu.  Žogus ražo tieši pēc individuāla pieprasījuma, jo tie ir bagātīgā krāsu piedāvājumā un pēc izmēra pielāgojami pasūtītāja vajadzībām.

Visvairāk izmantotais materiāls sētas izgatavošanā ir dabīgs koks. Koka žogi labi atbilstoši privātmāju teritorijas norobežošanai. Tie ir: askētiski un ekoloģiski, salīdzinājumā ar akmens konstrukcijas sētām – viegli-, un lieliski piestāv dažāda dizaina mājai. Koka žogus var konstruēt vertikālā un horizontālā pozīcijā, variējot ar dēļu sakārtojumu., atkarībā no klienta vajadzībām. Koka žogu uzstādīšanā tiek lietoti ziemeļu priedes koksnes dēļi, kurus efektīvi apstrādā ar īpaši koksnei paredzētu pārklājumu. Pārklājums pasargā žogu no atmosfēras iedarbības, kaitēkļiem un pelējuma un piešķir dabīgu spožuma efektu.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīgākais risinājums būs skandināvu stilā – akmens žogs (Gabioni). To montēšanā lieto mkonstrukcijas no metāla, kas tiek piepildītas ar akmeņiem. Tādi sētas risinājumi pieejami vairākos izmēros un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, , kā arī dārzā galda vai krēslu vietā.

TO un SU žoga bloki būvniecībai

Piemājas žoga celtniecībā var praktizēt arī moduļu un bloksistēmu. Šādam risinājumam ir 2 varianti: iežogojuma un plātņu variants. Moduļu sistēmas sētas tiek uzstādītas no Aluzinic alumīnija/cinka/kremnija sakausējuma dēļiem, kas paredz veidojuma ilgtermiņa kalpošanu un izturīgumu. Pateicoties alumīnija un skābekļa savstarpējās mijiedarbības procesā izveidojušai oksidētai plēvei, tā moduļu žogam sniedz ļoti augstas materiāla pretkorozijas īpašības. Moduļu žogu uzstādīšanā izmanto kvalitatīvus SU un TO celtniecības blokus. Tie ir ar granīta piedevu un bloki ražoti dabīgā griezumā..

  • TO bloku sistēmas žogi ir ļoti labs dekoratīvais elements dažādu ēku, būvju fasāžu celtniecībā. Bloku dabīgais šķēlums ļauj sasniegt estētiskumu katrā celtniecības.
  • SU bloku sistēmas žogi ir uzstādāmi un sastiprināmi bez celtniecības masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.

 Apskaties sētu un žogu piedāvājumus www.tvora.lv!

Comments are closed.

Post Navigation