PASŪTI TŪRISMA PRECES UN DODIES PĀRGĀJIENĀ – VARI MEKLĒT VAJADZĪGO INTERNETA VEIKALĀ!

velosipēdiVienā no populārākajiem interneta veikaliem Latvijā 1a.lv var sameklēt plašā piedāvājumā iekārtas un preces aktīvai atpūtai, atpūtai pie dabas un arī makšķerēšanas vaļaspriekam. Tieši tādēļ ir vērts izvēlēties veikt pirkumus interneta veikalā – tur tu sameklēsi plašu preču klāstu par diezgan labām cenām. Kā viena no bagātīgā preču sortimenta precēm ir velosipēdi.

Jauku vakara pavadīšanu var radīt mierīgs brauciens pa parku, meža apvidu vai pilsētas ielām ar elegantu un kvalitatīvu velosipēdu. Interneta veikala sortimentā dažāda tipa velosipēdi:

– bērniem trīsriteņi;

– pusaudžiem un pieaugušajiem;

– hibrīda tipa velosipēdi.

 Preču filtrā spēsi izvēlēties velosipēdus pēc tādiem aspektiem kā preču zīme, velosipēda veids, ātrumu skaita u.c. Hibrīda velosipēdi piemēroti riteņošanai pa kalnainu apvidu, šosejām, tālab atbilst braukšanai kā pa pilsētu, tā arī laukiem. Velosipēdi pieaugušajiem tiek grupēti dažādos veidos. Kā atšķirt jauniešu velosipēdu no pieaugušo? Pusaudžu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – līdz 1.65 m augumā.

Ja nekas no iepriekš minētajām precēm nav aktuāls brīvā laika pavadīšanas veids, iespējams meklē skrituļslidas?  1a.lv lapas labajā pusē atlasi būtiskos vienumus, norādot skrituļslidu stilu, tipu, kā arī izmēru. Taču jautrībai mājās varētu iegādāties batutu. Dažāda izmēra batuti bērniem un pieaugušajiem nodrošina ne vien jautrus brīžus, bet arī uzlabos fizisko sagatavotību.

Vairāku dienu pārgājieniem un nakts pavadīšanai brīvā dabā pirms tam ir jāsagādā attiecīgs aprīkojums. Meklē interneta veikalā 1a.lv gan guļammaisus, dažādus piederumus, gan arī citas preces. 1a.lv piedāvā iegādāties teltis no Ferrino, Euro Trail, Pinguin, Lafuma u.c.! Teltis ar vietu skaitu līdz pat 5 cilvēkiem . Guļammaisi – dažādām gada sezonām, tai skaitā iespējams piemeklēt pēc komforta temperatūras. Matrači 1a.lv piedāvājumā atrodas pie tūrisma un atpūtas precēm – izvēlies atbilstošāko pēc vajadzībām. Plāno doties pārgājienā, bet nevari mājās atrast pietiekami funkcionālu somu? Atrodi dažāda veida somas – , ikdienas izmantošanai, moto transporta, kā arī riteņbraukšanas somas u.c. – viss vienuviet. Tikai tev atliek izvēlēties atbilstošāko!

Ja nolēmis doties pārgājienā pie ezera, vērts apskatīt specifiskākas preces – zivju meklētāji, gāzes degļi un plītiņas – tieši kempingam, atpūtai un tūrismam. Tāpat neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – 1a.lv ir iespējams pasūtīt termosus, pannas, termokrūzes u.c. piederumus.

Dodoties pie dabas vai pat braucot ekskursijā pa mazāk zināmām vietām, ļoti labi noderēs tūrisma GPS un tūrisma pulksteņi. Tūrisma pulksteņiem ir augstāka izturība, līdz ar to krietni izturīgāki pret kritieniem. Tūrisma pulksteņi ir izturīgi pret ūdens spiedienu līdz pat 200 metru dziļumam. Taču profesionālākiem piedzīvojumu baudītājiem vērts iegādāties tūrisma GPS ierīci. Jo īpaši tiem, kam Geo-Caching ir kļuvusi par iecienītu vaļasprieku. Saulesbrilles arī var iegādāties interneta veikalā – vari atrast tās pie atpūtas un tūrisma precēm!

Comments are closed.

Post Navigation