WEBAPMACIBA.LV – VIENKĀRŠS UN ĀRTS VEIDS KĀ APMĀCĪT DARBINIEKUS.

webapmaciba.lv 6Strādājot pārtikas aprites uzņēmumā noteikti ir jāzina sanitārais minimums, ko online kursu veidā piedāvā webapmaciba.lv, pieteikties var gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Webapmaciba.lv piedāvā apmācības iziet gan latviešu, gan krievu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācība sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz. Netiks zaudēta ne informācija, ne laiks.
Noteikti, ka tagad jau aktuāls ir jautājums, kā tad es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Lai reģistrētos kā privātpersona, vispirms jāizvēlas“Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē privātpersonas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada nepieciešamie dati. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas apmācību maksa, ko ērti izdarīt izmantojot internetbankas saiti. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtīts rēķins un apmācībām nepieciešamais lietotājvārds un parole. Pēc tam, atliek vien uzsākt apmācības sev piemērotākajā dienā un laikā. Apmācību kursā tiks aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un pārtikas uzraudzība un kontrole Latvijā, sanitārais minimms un citas tēmas.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv piedāvā darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad beidz šaubīties Gadījumā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, trīsdesmit dienu laikā iztērētā naudas summa tiks atgriesta.

Webapmaciba.lv ir lielisks veids kā viegli un izdevīgi saņemt nepieciešamās zināšanas par higiēnu un saņemt apliecību kā zināšanu apstiprinājumu. Situācijā, ja Tev radušies jautājumi par kursiem vai to norisi, {izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau sekmīgi ieguvuši vajadzīgās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites kompānijās!|sazinies ar webapmaciba.lv un pievienojies tiem, kas jau veiksmīgi

Comments are closed.

Post Navigation